Zážitkové centrum Sentinel

Komisia pre zbierky dejín techniky Zväzu múzeí na Slovensku

Budúci týždeň sa v dňoch 10. a 11. októbra sa v Zážitkovom centre SENTINEL na Šafárikovej ulici č. 43 uskutoční Komisia pre zbierky dejín techniky Zväzu múzeí na Slovensku.

Hlavnou témou konferencie budú znaky originality - označovanie autenticity a originality československých výrobkov, kde účastníkov čakajú prednášky a diskusie k daným odborným témam. Po odbornom programe zúčastnených čaká sprievodný program vo forme prehliadky Baníckeho múzea v Rožňave a príspevok o poľnej šachtovej peci z Gemerského Sadu, ktorú povedie PhDr. Ing. Jaroslava Neubauerová, PhD., z Baníckeho múzea v Rožňave. Záver prvého dňa sa bude niesť v duchu podtémy s názvom "Tohtoročné výročia osobností vedy a techniky Slovenska". Druhý deň sa všetci zúčastnení môžu tešiť na prehliadku pivovaru Kaltenecker, ktorej ale bude predchádzať zhodnotenie odbornej časti zasadnutia Komisia pre zbierky dejín techniky.

Podrobný program si môžete pozrieť v priložených obrázkoch nižšie.

 

 

program 1 o

program 2 o

KSK logo cmykSme partner TI web fond na podporu umenia

 

LOGOlogo tg new

Táto stránka využíva Cookies. Ich využívanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Pokračovaním v používaní stránky predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť.
Podrobnejšie informácie Ok