Galéria Baníckeho múzea v Rožňave

Výstava absolventov ZUŠ v Rožňave

Základná umelecká škola v Rožňave, v spolupráci s Baníckym múzeom v Rožňave, kultúrnym zariadením Košického samosprávneho kraja, Vás srdečne pozývajú na slávnostnú vernisáž, ktorá sa uskutoční 11. júna 2019 o 15:30 hod v Galérii Baníckeho múzea v Rožňave na Námestí baníkov 25.

Svoje práce budú prezentovať žiaci, absolventi I. a II. stupňa Základnej umeleckej školy v Rožňave. Obsah výstavy tvoria práce na základe zadaní, ako napríklad zátišia, kópie, parafrázy diel. Prezentované budú aj obrazy/práce, ktorých obsahová stránka sa zakladá na vlastných ambíciách a asociáciách. Absolventi II. stupňa sa prezentujú aj ročníkovými projektmi, prostredníctvom nich tlmočia vlastné myšlienky a pocity. Z technickej stránky výstavy je charakteristická rôznorodosť techník a ich vzájomné kombinácie. Výstava potrvá do konca augusta 2019.

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

plagatabs

Viac o galérii

Viac o expozícii prírody

KSK logo cmykSme partner TI web fond na podporu umenia

 

LOGOlogo tg new

Táto stránka využíva Cookies. Ich využívanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Pokračovaním v používaní stránky predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť.
Podrobnejšie informácie Ok