•  

     

  •  

Galéria Baníckeho múzea v Rožňave

Výstava absolventov ZUŠ v Rožňave

Základná umelecká škola v Rožňave, v spolupráci s Baníckym múzeom v Rožňave, kultúrnym zariadením Košického samosprávneho kraja, Vás srdečne pozývajú na slávnostnú vernisáž, ktorá sa uskutoční 11. júna 2019 o 15:30 hod v Galérii Baníckeho múzea v Rožňave na Námestí baníkov 25.

Svoje práce budú prezentovať žiaci, absolventi I. a II. stupňa Základnej umeleckej školy v Rožňave. Obsah výstavy tvoria práce na základe zadaní, ako napríklad zátišia, kópie, parafrázy diel. Prezentované budú aj obrazy/práce, ktorých obsahová stránka sa zakladá na vlastných ambíciách a asociáciách. Absolventi II. stupňa sa prezentujú aj ročníkovými projektmi, prostredníctvom nich tlmočia vlastné myšlienky a pocity. Z technickej stránky výstavy je charakteristická rôznorodosť techník a ich vzájomné kombinácie. Výstava potrvá do konca augusta 2019.

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

plagatabs

Kalendár

KSK logo cmykSme partner TI web fond na podporu umenia

 

LOGOlogo tg new

Táto stránka využíva Cookies. Ich využívanie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača. Pokračovaním v používaní stránky predpokladáme, že Vám vyhovuje aktuálne nastavenie, ktoré však môžete kedykoľvek zmeniť.
Podrobnejšie informácie Ok